Gazetka

"Bez Tytułu"

Pierwszy numer naszego pisma ukazał się w listopadzie 1999r. W konkursie na nasz tytuł najciekawsza okazała się propozycja "bez tytułu". Od tego czasu systematycznie pojawiamy się na korytarzach naszej szkoły i w tornistrach naszych czytelników. Piszemy, bo lubimy, a innym się to podoba. Najczęściej poruszamy kontrowersyjne tematy. Nie brakuje na naszych stronach także miejsca na ciekawostki i rzeczy śmieszne, ale nie zapominamy też o problemach nastolatków. Prowadzimy na łamach naszej gazetki kilka stałych rubryk:

Wywiad z ciekawą osobowością szkolnąRecenzjaOpowiadaniaZasłyszane na lekcjiKlub młodego poetyŻyczeniaStrona profilaktycznaNa tropach szkolnego reportera

Nakład naszego pism to ok 60 egzemplarzy. Dla wiernych fanów gazety jest możliwość prenumeraty!

"Bez tytułu" fajna rzecz, każdy chciałby to pismo mieć !

Świat "bez tytułu" mnie zachwyca Złotówkę kosztuje ta wiedzy skarbnica !

Naszą gazetkę do ręki weź, bo ma smak I ciekawą treść !

„Bez tytułu" - reaktywacja! - Nasza szkolna gazeta „Bez tytułu" znowu działa. Po kilku chudych latach postanowiliśmy przywrócić ją do życia. Pierwszy tegoroczny numer ukazał się w ubiegłym tygodniu (Numer 1/10.2012). Następne – mamy nadzieję – będą się ukazywać w kolejnych miesiącach. Jaka to będzie gazeta? Po pierwsze ma być interesująca dla Was – uczniów gimnazjum. Zachęcamy wszystkich do współpracy. Drzwi naszej redakcji są szeroko otwarte, zawsze i dla wszystkich. Jeśli masz ciekawe pomysły, dobrze piszesz, fotografujesz, znasz się na obsłudze komputera – zgłoś się do p. Małysza i pomóż nam tworzyć gazetę z prawdziwego zdarzenia. Zapraszamy do współpracy! Pierwszy tegoroczny numer „Bez tytułu" można zobaczyć w szkolnej bibliotece.